№ | Прізвище, ім’я | Клас | Доручення |
1 | Ситник Дар’я | 8 | Президент ліцею |
2 | Пишняк Анастасія | 11 | Голова парламенту |
Навчальна комісія |
1 | Вакалюк Дар’я | 9 | Голова комісії |
2 | Задорожна Єлізавета | 11 | Заступник |
3 | Грушка Віталій | 10 | |
4 | Кравець Олександра | 8 | |
5 | Гаврилюк Матвій | 7 | |
6 | Іщенко Олександр | 6 | |
7 | Дерещук Софія | 5 | |
Санітарно-трудова комісія |
1 | Шиянюк Катерина | 9 | Голова комісії |
2 | Тихончак Віктор | 10 | Заступник |
3 | Верба Ангеліна | 11 | |
4 | Іванченко Богдан | 8 | |
5 | Холод Назар | 7 | |
6 | Савченко Артьом | 6 | |
7 | Косенко Владислав | 5 | |
Комісія дисципліни і порядку |
1 | Ковтун Назар | 10 | Голова комісії |
2 | Гапчій Олександр | 11 | Заступник |
3 | Самофал Вікторія | 9 | |
4 | Токар Олександр | 8 | |
5 | Франчук Дмитро | 7 | |
6 | Попов Савелій | 6 | |
7 | Кравець Мар’яна | 5 | |
Культмасова комісія |
1 | Гудз Оксана | 8 | Голова комісії |
2 | Притика Богдан | 11 | Заступник |
3 | Півторак Аліна | 10 | |
4 | Кускова Софія | 9 | |
5 | Гимбель Катерина | 7 | |
6 | Христич Дарина | 6 | |
7 | Коваль Вікторія | 5 | |
Спортивно-оздоровча комісія |
1 | Урода Дар’я | 8 | Голова комісії |
2 | Зіменко Ярослав | 9 | Заступник |
3 | Канюка Станіслав | 11 | |
4 | Зіменко Максим | 10 | |
5 | Малка Михайло | 7 | |
6 | Усатенко Василь | 6 | |
7 | Любчак Єлизавета | 5 | |
Екологічна комісія |
1 | Куриленко Альбіна | 8 | Голова комісії |
2 | Стороженко Каріна | 11 | Заступник |
3 | Манюк Ангеліна | 10 | |
4 | Свинобой Максим | 9 | |
5 | Стороженко Ілля | 7 | |
6 | Дерещук Євгенія | 6 | |
7 | Медведенко Денис | 5 | |
Прес-центр |
1 | Безверхній Дмитро | 8 | Голова комісії |
2 | Трохименко Дар’я | 10 | Заступник |
3 | Трохименко Тетяна | 11 | |
4 | Шевельова Жанна | 9 | |
5 | Мацапура Дар’я | 7 | |
6 | Мала Анастасія | 6 | |
7 | Скрипник Лілія | 5 | |
Комісія милосердя і турботи |
1 | Червоноштан Руслана | 10 | Голова комісії |
2 | Рура Анастасія | 11 | Заступник |
3 | Кокунова Олександра | 9 | |
4 | Недбайло Максим | 8 | |
5 | Садовінський Артем | 7 | |
6 | Лопатюк Андрій | 6 | |
7 | Шевельова Сніжана | 5 | |
Шефська комісія |
1 | Стороженко Юлія | 10 | Голова комісії |
2 | Воліковська Софія | 11 | Заступник |
3 | Резнік Мирослава | 9 | |
4 | Гудима Богдан | 8 | |
5 | Шестерняк Євгеній | 7 | |
6 | Тонкошкур Олександр | 6 | |
7 | Польовий Павло | 5 | |
Коментарi