З побажаннями гарного та плідного навчального року депутат Вінницької обласної ради, Мазур Геннадій Федорович подарував учням 3 класу для поліпшення освітнього процесу сучасний телевізор. Колектив КЗ "Ободівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів", батьки та учні висловлюють щиру вдячність Геннадію Федоровичу за наданий подарунок учням закладу. Бажаємо Вам родинного щастя, міцного здоров'я, оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці.

Творити добрі справи вже стало традицією для ТОВ «Ободівка-Агро» яку очолює Рудченко Сергій Андрійович. Неодноразово звертаючись до керівництва про допомогу, питання вирішувалось позитивно. Так підчас підготовки закладу освіти до нового навчального року було придбано світлодіодні світильники. Які було встановлено. Бажаємо Вам Сергію Андрійовичу завжди мати можливість допомагати, творити добро, змінювати на краще матеріальну базу. Нехай Господь Бог сторицею віддячить Вам за розуміння та підтримку/Files/images/зображення_viber_2021-09-09_13-06-23-572.jpg

/Files/images/зображення_viber_2021-09-09_13-05-45-441.jpg

Батьківський комітет 1 класу Ободівської загальноосвітньої школи просив посприяти у придбанні сучасної шкільної дошки, яка б відповідала віковим особливостям дітлахів. Тому разом з Ободівським сільським головою Ременюком К.В. передав для учнів новеньку шкільну дошку. Гарного навчання!


Адміністрація КЗ "Ободівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" висловлює щиру подяку за спонсорську підтримку і допомогу директора ТОВ "ОБОДІВКА-АГРО" Рудченка Сергія Андрійовича за придбання у комп'ютерний клас меблів. Ваша допомога дуже цінна і ніколи не буде забута. Бажаємо Вам достатку, здоров’я, злагоди і душевного спокою. Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться до Вас сторицею.

Щиро дякуємо за подарунки для першокласників нашим незмінним спонсорам ТОВ "Ободівка - Агро" та депутату обласної ради Ігорю Вікторовичу Хмілю за рюкзаки.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.