В КЗ "Ободівський ліцей" проведені заходи щодо забезпечення доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Зокрема, навчальний корпус облаштований пандусом, який забезпечує доступ до навчальних приміщень та внутрішньої вбиральні.

Згідно з Законом України "Про освіту" особа з особливими освітніми потребами - особа, яка потребує додаткової постійної чи тимчасової підтримки в освітньому процесі з метою забезпечення її права на освіту.

Школа розміщена в трьоповерховій будівлі з широким входом.Для навчання осіб з особливими освітніми потребами доступний 1-й поверх- для навчання в школі І та ІІ ступеня.Особи з обмеженими фізичними можливостями мають можливість безперешкодного доступу до навчальних кабінетів 1 поверху: наявний пандус.

У 2022 -2023 навчальному році в школі навчається 1 учень з особливими освітніми потребами. 1 учениця в 2 класі- на інклюзивній формі навчання.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

https://mon.gov.ua/ua/news/metodichni-rekomendaciyi-shodo-organizaciyi-navchannya-osib-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-list-mon


/Files/images/IMG-7e27437fcf41bbec26d2bd0722f66b11-V.jpg/Files/images/IMG-79c04af0c9ead280268ded5be3d4dd92-V.jpg

/Files/images/_5.png

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.