Всеосвіта (тести)

На урок тут

Дія. Цифрова освіта wym-1633962438355

"Флеш-асистент" та "Готуйся серйоЗНО". завантажити тут

Інститутом педагогіки НАПН України у співпраці зфірмою"Інтершкола" розроблено програмні засоби «Флеш Асистент» та «Готуйся серйоЗНО».

Вони містять текстові та мультимедійні навчаючі матеріали, які дозволять швидко та якісно навчатись використовувати програмиMS Office, текстовий та табличний редактори, спілкуватись електронною поштою, працювати із мережею Інтернет тощо.

«Готуйся серйоЗНО» - програмний засіб для підготовки до ЗНО із фізики, математики, історії України, української мови та української літератури. Надає можливість учням працювати із тематичними та підсумковими тестами, проводити тестування в електронному та паперовому режимах.

Міксіке вхід

Міксіке - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

ED ERA перейти

Онлайн-курси для учнів 9-11 класів, абітурієнтів. Курси складаються з інтерактивних лекцій, конспектів, онлайн книги, домашні завдання, екзамени. Дані курси є безкоштовними та цілодобовими.

Все про ЗНО (на укр.мові)

Довідка, реєстрація, тестування онлайн, критерії оцінювання, та ін..

Пройти ЗНО онлайн (на укр.мові)

ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ дистанційна підтримка освіти школярів перейти

Уроки, навчальні он-лайн ігри, тести для учнів 1-11 класів з усіх предметів. Ваша дитина може самостійно навчатися і підвищувати свій рівень знань. Достатньо лише обрати клас та предмет, і перед вами відкриється безліч можливостей для навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.